Save 40%

CATOBER AUTOSHIP OFFER

SAVE MORE ON YOUR CAT'S FAVOURITES

Big savings on your first three eligible Autoship orders, plus ongoing recurring savings.
Offer valid October 1 to October 31, 2026.

Save 40%

107 Result(s)
107 Result(s)
Sale
4.5 kg
5 out of 5 Customer Rating
$10.99 ($2.44/kg)
Price reduced from $16.99 to
-35%
Save with Autoship
Online
My store
Made in Canada
2 sizes available
12 kg
5 out of 5 Customer Rating
$19.99 ($1.67/kg)
Save with Autoship
Online
My store
Made in Canada
156 g
5 out of 5 Customer Rating
$2.79 ($1.79/100g)
Save with Autoship
Online
My store
Made in Canada
156 g
3.3 out of 5 Customer Rating
$1.99 ($1.28/100g)
Save with Autoship
Online
My store
Made in Canada
18 kg
4.1 out of 5 Customer Rating
$11.99 ($0.67/kg)
Save with Autoship
Online
My store
Made in Canada
4 kg
4.7 out of 5 Customer Rating
$22.99 ($5.75/kg)
Save with Autoship
Online
My store
Made in Canada
25 g
3.4 out of 5 Customer Rating
$3.39 ($13.56/100g)
Save with Autoship
Online
My store
Made in Canada
156 g
3.1 out of 5 Customer Rating
$2.79 ($1.79/100g)
Save with Autoship
Online
My store
Made in Canada
156 g
4.4 out of 5 Customer Rating
$1.99 ($1.28/100g)
Save with Autoship
Online
My store
Made in Canada
7 kg
5 out of 5 Customer Rating
$35.99 ($5.14/kg)
Save with Autoship
Online
My store
Made in Canada
4.5 kg
3.6 out of 5 Customer Rating
$16.99 ($3.78/kg)
Save with Autoship
Online
My store
Made in Canada
115 g
5 out of 5 Customer Rating
$3.79 ($3.30/100g)
Save with Autoship
Online
My store
Sale
Made in Canada
2 sizes available
12.7 kg
5 out of 5 Customer Rating
$29.99 ($2.36/kg)
Price reduced from $39.99 to
-25%
Save with Autoship
Online
My store
Made in Canada
156 g
4.4 out of 5 Customer Rating
$2.59 ($1.66/100g)
Save with Autoship
Online
My store
Made in Canada
25 g
5 out of 5 Customer Rating
$3.39 ($13.56/100g)
Save with Autoship
Online
My store
Made in Canada
25 g
4.1 out of 5 Customer Rating
$3.39 ($13.56/100g)
Save with Autoship
Online
My store
Made in Canada
156 g
4.1 out of 5 Customer Rating
$3.09 ($1.98/100g)
Save with Autoship
Online
My store
Made in Canada
3 sizes available
6.8 kg
5 out of 5 Customer Rating
$69.99 ($10.29/kg)
Save with Autoship
Online
My store
Made in Canada
3 sizes available
6.8 kg
5 out of 5 Customer Rating
$66.99 ($9.85/kg)
Save with Autoship
Online
My store
Made in Canada
156 g
3.3 out of 5 Customer Rating
$2.59 ($1.66/100g)
Save with Autoship
Online
My store