Save 35%

CATOBER AUTOSHIP OFFER

SAVE MORE ON YOUR CAT'S FAVOURITES

Big savings on your first three eligible Autoship orders, plus ongoing recurring savings.
Offer valid October 1 to October 31, 2026.

Save 35%

929 Result(s)
929 Result(s)
2 sizes available
12 kg
4.8 out of 5 Customer Rating
$23.49 ($1.96/kg)
Save with Autoship
Online
My store
2 sizes available
156 g
4.5 out of 5 Customer Rating
$4.19 ($2.69/100g)
Save with Autoship
Online
My store
156 g
4.4 out of 5 Customer Rating
$3.89 ($2.49/100g)
Save with Autoship
🏷️ Buy 3, Get 1 FREE! Select Cans of Weruva Wet Cat Food
Online
My store
510 g
5 out of 5 Customer Rating
$65.99 ($12.94/100g)
Save with Autoship
Online
My store
18.14 kg
3.6 out of 5 Customer Rating
$31.99 ($1.76/kg)
Save with Autoship
Online
My store
Made in Canada
14 kg
5 out of 5 Customer Rating
$23.49 ($1.68/kg)
Save with Autoship
Online
My store
156 g
3.3 out of 5 Customer Rating
$3.89 ($2.49/100g)
Save with Autoship
🏷️ Buy 3, Get 1 FREE! Select Cans of Weruva Wet Cat Food
Online
My store
170 g
3.6 out of 5 Customer Rating
$3.79 ($2.23/100g)
Save with Autoship
🏷️ Buy 3, Get 1 FREE! Select Cans of Weruva Wet Cat Food
Online
My store
170 g
5 out of 5 Customer Rating
$3.79 ($2.23/100g)
Save with Autoship
🏷️ Buy 3, Get 1 FREE! Select Cans of Weruva Wet Cat Food
Online
My store
85 g
5 out of 5 Customer Rating
$2.49 ($2.93/100g)
Save with Autoship
Online
My store
12.7 kg
5 out of 5 Customer Rating
$53.99 ($4.25/kg)
Save with Autoship
Online
My store
156 g
5 out of 5 Customer Rating
$3.89 ($2.49/100g)
Save with Autoship
🏷️ Buy 3, Get 1 FREE! Select Cans of Weruva Wet Cat Food
Online
My store
85 g
4.8 out of 5 Customer Rating
$3.59 ($4.22/100g)
Save with Autoship
Online
My store
Sale
52 g
4 out of 5 Customer Rating
$12.59 ($24.21/100g)
Price reduced from $13.99 to
-10%
Save with Autoship
Online
My store