Save 20%

CATOBER AUTOSHIP OFFER

SAVE MORE ON YOUR CAT'S FAVOURITES

Big savings on your first three eligible Autoship orders, plus ongoing recurring savings.
Offer valid October 1 to October 31, 2026.

Save 20%

60 Result(s)
60 Result(s)
11.3 kg
4.5 out of 5 Customer Rating
$29.99 ($2.65/kg)
Save with Autoship
Online
My store
85g
3.6 out of 5 Customer Rating
$2.29 ($2.69/100g)
Save with Autoship
Online
My store
Sale
11.8 kg
4.7 out of 5 Customer Rating
$31.99 ($2.71/kg)
Price reduced from $36.99 to
-14%
Save with Autoship
Online
My store
Sale
11.8 kg
4.8 out of 5 Customer Rating
$31.99 ($2.71/kg)
Price reduced from $36.99 to
-14%
Save with Autoship
Online
My store
2 sizes available
18 kg
4.8 out of 5 Customer Rating
$24.99 ($1.39/kg)
Save with Autoship
Online
My store
100 g
5 out of 5 Customer Rating
$2.29 ($2.29/100g)
Save with Autoship
Online
My store
156g
4.7 out of 5 Customer Rating
$3.09 ($1.98/100g)
Save with Autoship
Online
My store
85 g
4.4 out of 5 Customer Rating
$2.69 ($3.16/100g)
Save with Autoship
Online
My store
156g
5 out of 5 Customer Rating
$3.09 ($1.98/100g)
Save with Autoship
Online
My store
85 g
5 out of 5 Customer Rating
$2.29 ($2.69/100g)
Save with Autoship
Online
My store
12.7 kg
5 out of 5 Customer Rating
$31.99 ($2.52/kg)
Save with Autoship
Online
My store
85g
5 out of 5 Customer Rating
$2.69 ($3.16/100g)
Save with Autoship
Online
My store
85g
3.3 out of 5 Customer Rating
$2.69 ($3.16/100g)
Save with Autoship
Online
My store
100 g
4.4 out of 5 Customer Rating
$2.29 ($2.29/100g)
Save with Autoship
Online
My store
100 g
5 out of 5 Customer Rating
$2.29 ($2.29/100g)
Save with Autoship
Online
My store
85g
4 out of 5 Customer Rating
$2.69 ($3.16/100g)
Save with Autoship
Online
My store
350 g
5 out of 5 Customer Rating
$6.29 ($1.80/100g)
Save with Autoship
Online
My store
9.1 kg
4.5 out of 5 Customer Rating
$22.99 ($2.53/kg)
Save with Autoship
Online
My store
85 g
3.3 out of 5 Customer Rating
$2.29 ($2.69/100g)
Save with Autoship
Online
My store