Meet OdourLock Lightweight

The same powerful odour control you love, now in a lighter litter. Discover the new lightweight formula.

LEARN MORE

Odourlock

9 Result(s)
9 Result(s)
2 sizes available
12 kg
4.8 out of 5 Customer Rating
$23.49 ($1.96/kg)
Save with Autoship
Online
My store
2 sizes available
6 kg
5 out of 5 Customer Rating
$15.99 - $23.49
Online
My store
Made in Canada
5 kg
3.6 out of 5 Customer Rating
$23.49 ($4.70/kg)
Save with Autoship
Online
My store
Made in Canada
12 kg
3.7 out of 5 Customer Rating
$26.99 ($2.25/kg)
Save with Autoship
Online
My store
8 g
3.6 out of 5 Customer Rating
$4.99 ($62.38/100g)
Save with Autoship
Online
My store
2 sizes available
6 kg
3.7 out of 5 Customer Rating
$15.99 ($2.67/kg)
Save with Autoship
Online
My store
12 kg
3.3 out of 5 Customer Rating
$23.49 ($1.96/kg)
Save with Autoship
Online
My store
Made in Canada
12 kg
4 out of 5 Customer Rating
$23.49 ($1.96/kg)
Save with Autoship
Online
My store
Made in Canada
6 kg
3.3 out of 5 Customer Rating
$23.49 ($3.91/kg)
Online
My store