Omega Alpha

Omega Alpha

18 Result(s)
18 Result(s)
Made in Canada
2 sizes available
500 g
3.6 out of 5 Customer Rating
$75.49 ($15.10/100g)
Save with Autoship
🏷️ Online Only: Save 20% sitewide on all regular priced items!
Online
My store
Made in Canada
3 sizes available
500 g
5 out of 5 Customer Rating
$57.99 ($11.60/100g)
Save with Autoship
🏷️ Online Only: Save 20% sitewide on all regular priced items!
Online
My store
Made in Canada
500 ml
4 out of 5 Customer Rating
$41.49
Save with Autoship
🏷️ Online Only: Save 20% sitewide on all regular priced items!
Online
My store
Made in Canada
1 L
5 out of 5 Customer Rating
$47.99
Save with Autoship
🏷️ Online Only: Save 20% sitewide on all regular priced items!
Online
My store
Made in Canada
3 sizes available
310 g
4.7 out of 5 Customer Rating
$41.49 ($13.38/100g)
Save with Autoship
🏷️ Online Only: Save 20% sitewide on all regular priced items!
Online
My store
Made in Canada
2 sizes available
1 L
5 out of 5 Customer Rating
$22.69
Save with Autoship
🏷️ Online Only: Save 20% sitewide on all regular priced items!
Online
My store
Made in Canada
500 ml
4.1 out of 5 Customer Rating
$33.29
Save with Autoship
🏷️ Online Only: Save 20% sitewide on all regular priced items!
Online
My store
Made in Canada
500 ml
3.4 out of 5 Customer Rating
$30.19
Save with Autoship
🏷️ Online Only: Save 20% sitewide on all regular priced items!
Online
My store
Made in Canada
500 ml
4.8 out of 5 Customer Rating
$33.29
Save with Autoship
🏷️ Online Only: Save 20% sitewide on all regular priced items!
Online
My store
Made in Canada
2 sizes available
150 g
3.3 out of 5 Customer Rating
$24.89 ($16.59/100g)
Save with Autoship
🏷️ Online Only: Save 20% sitewide on all regular priced items!
Online
My store
Made in Canada
2 sizes available
250 g
5 out of 5 Customer Rating
$41.49 ($16.60/100g)
Save with Autoship
🏷️ Online Only: Save 20% sitewide on all regular priced items!
Online
My store
Made in Canada
2 sizes available
120 ml
4.7 out of 5 Customer Rating
$10.19
Save with Autoship
Buy any Shampoo, Conditioner and Cologne and get 15% off*! *Applies to regular‑priced items only. Cannot be combined with other discounts or sales. Mix & match across select brand formulations. Offer is valid online only.
+1 available promotions
Online
My store
Made in Canada
1 kg
4.1 out of 5 Customer Rating
$99.99 ($99.99/kg)
Save with Autoship
🏷️ Online Only: Save 20% sitewide on all regular priced items!
Online
My store
Made in Canada
2 sizes available
300 g
4.4 out of 5 Customer Rating
$47.99 ($16.00/100g)
Save with Autoship
🏷️ Online Only: Save 20% sitewide on all regular priced items!
Online
My store
Made in Canada
500 ml
4.5 out of 5 Customer Rating
$30.19
Save with Autoship
🏷️ Online Only: Save 20% sitewide on all regular priced items!
Online
My store
Made in Canada
3 sizes available
150 g
3.6 out of 5 Customer Rating
$24.89 ($16.59/100g)
Save with Autoship
🏷️ Online Only: Save 20% sitewide on all regular priced items!
Online
My store
Made in Canada
500 ml
5 out of 5 Customer Rating
$33.29
Save with Autoship
🏷️ Online Only: Save 20% sitewide on all regular priced items!
Online
My store
Made in Canada
500 ml
4.2 out of 5 Customer Rating
$32.49
Save with Autoship
🏷️ Online Only: Save 20% sitewide on all regular priced items!
Online
My store